• PL
  • EN
  • DE
  • RU
Multisport

Multisport – Benefit Systems

16.02.2017

Multisport – Benefit Systems

60 minut benefitu dla rowerzystów miejskich z kartą MultiSport każdego dnia!

Nextbike Polska i Benefit Systems wspólnie rozkręcają rowerowy sezon! Wszyscy posiadacze kart MultiSport, którzy przemierzają miasta rowerami publicznymi, ponownie mogą skorzystać z programu MultiSportBike. W ramach tej wyjątkowej oferty, każdy użytkownik, który dokona rejestracji, codziennie wypożyczy rower miejski nawet do 60 minut bez dodatkowych opłat!

To już drugi sezon programu MultiSportBike, przygotowanego przez Nextbike Polska i Benefit Systems. W tym roku promocją objęto wypożyczenia rowerów publicznych m.in. w następujących miastach: Warszawa, Łódź, Białystok, Poznań, Opole, Wrocław, Lublin, Katowice.

Uczestnictwo w programie nie tylko zwalnia z konieczności uiszczenia opłaty inicjalnej, wymaganej podczas rejestracji we wszystkich sieciach wypożyczalni, ale przede wszystkim zapewnia możliwość dokonania raz dziennie wynajmu roweru miejskiego do 60 minut – bez dodatkowych opłat. To 2-3 razy dłuższy czas darmowego wypożyczenia niż standardowy, gwarantowany w ramach cenników poszczególnych systemów rowerów miejskich. Co ważne, promocyjny przejazd zostaje dopiero po przekroczeniu bezpłatnego czasu wynajmu, ujętego w lokalnym taryfikatorze.

Z promocji może skorzystać każdy posiadać aktywnej karty MultiSport, który wejdzie na stronę internetową multisportbike.pl i dokona rejestracji. W tym celu wystarczy uzupełnić specjalny formularz, kliknąć przycisk „Dalej” i gotowe! Program obejmuje zarówno te osoby, które nie posiadają jeszcze konta użytkownika w jednym z systemów, zarządzanych przez Nextbike Polska, jak i te, które rozpoczęły już przygodę z rowerami miejskimi. Dotychczasowi użytkownicy również rejestrują się za pośrednictwem strony multisportbike.pl, używając po prostu tego samego adresu e-mail i numeru telefonu, które podawali podczas rejestracji w swoim miejskim systemie rowerowym. W tym przypadku zostaje utworzone nowe konto – z nowym numerem PIN, natomiast dotychczasowe konto i przypisany mu PIN wciąż pozostają ważne.

Zarówno „starzy”, jak i „nowi” użytkownicy po zakończeniu procesu rejestracji, otrzymują e-mailem i SMS-em 6-cyfrowy numer PIN, służący do logowania przy stacji roweru miejskiego w momencie wypożyczenia. W razie pytań, wszelkie informacje można uzyskać, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta swojego systemu rowerowego lub pod numerem telefonicznym, dedykowanym programowi MultiSportBike: +48 123 06 09.
– Jako największy operator systemów rowerów publicznych, od lat wspieramy aktywny tryb życia w polskich miastach. Podobne cele przyświecają Benefit Systems, dlatego połączenie przez nas sił było zupełnie naturalny ruchem, który już w pierwszym roku przyniósł fantastyczne efekty. W sezonie 2016 do realizowanego przez nas programu dołączyło 16 tysięcy osób, które łącznie skorzystały z rowerów miejskich ponad 70 tysięcy razy – to robi wrażenie! – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. – W czasach coraz gęstszego zaludnienia w metropoliach, rosnącego natężenia ruchu samochodowego i zanieczyszczenia powietrza, promocja aktywności oraz prozdrowotnych i proekologicznych rozwiązań stanowi duże wyzwanie. Cieszymy się, że podejmujemy je wspólnie z Benefit Systems – dodaje.

W sezonie 2016 do programu Nextbike Polska i Benefit Systems, którego nadrzędnym celem jest wsparcie rozwoju ekologicznego transportu oraz promocja jazdy rowerem jako najzdrowszego sposobu na podróżowanie w miastach, dołączyło 16 011 osób. Zarejestrowani w MultiSportBike rowerzyści wypożyczyli rowery łącznie 70 100 razy – 23 692 stanowiły wynajmy objęte promocją.