• PL
  • EN
  • DE
  • RU

Nowa stacja Veturilo Signum Work Station w warszawskim Mordorze

25.07.2019

Nowa stacja Veturilo Signum Work Station w warszawskim Mordorze

Od 22 lipca warszawscy rowerzyści mogą korzystać z nowej stacji Veturilo Signum Work Station. Została ona uruchomiona na terenie biurowca Signum Work Domaniewska 49.

Wypożyczalnie funkcjonujące dzięki finansowaniu od prywatnych inwestorów mają na celu stworzenie wygodnej alternatywy komunikacyjnej dla tysięcy pracowników biurowych „zagłębia biurowego”, nazywanego potocznie Mordorem. Signum Work Station jest już 11 punktem na mapie warszawskiego Służewca.

Na rowerzystów stacji Signum Work Station czeka 15 stojaków wyposażonych w rowery klasyczne. Dodatkową atrakcją dla użytkowników jest także możliwość wykorzystywania działających w systemie Veturilo rowerów elektrycznych, jednośladów dla dzieci w wieku 4+ i 6+ oraz tandemów. Otwarciu stacji towarzyszy również wprowadzenie do obrotu 10 jednośladów oznakowanych logiem Signum Work Domaniewska 49.

Veturilo jest największym systemem rowerowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Składa się z ponad 380 stacji i ponad 5500 rowerów. Skorzystać z nich może każdy zarejestrowany w systemie użytkownik. Pierwsze 20 minut każdego wypożyczenia jest bezpłatne.