• PL
  • EN
  • DE
  • RU
visacheckout

Nowe stacje Veturilo

27.08.2018

Nowe stacje Veturilo

Od dziś warszawscy rowerzyści mogą korzystać z nowych stacji Veturilo, które powstały na stacjach ORLEN. Łącznie w Warszawie zostanie uruchomionych 11 nowych stacji rowerowych, w tym stacja rowerów elektrycznych.

Od poniedziałku można wypożyczać rowery na stacjach paliw przy ul. Lazurowej, Migdałowej, Powsińskiej, Chodakowskiej, Wersalskiej, Śródziemnomorskiej, Filomatów, Wydawniczej, a także przy Bielańskiej 12. Z nowych stacji rowerowych można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji Veturilo. Dodatkowo użytkownicy, którzy założą konto na specjalnej stronie roweryorlen.pl, otrzymają dostęp do specjalnych promocji. Wkrótce w Warszawie na stacjach paliw zostaną uruchomione kolejne stacje Veturilo, w tym nowa stacja rowerów elektrycznych.

Veturilo to jeden z sześciu systemów rowerowych, który dzięki PKN ORLEN powiększa się o nowe stacje i rowery. Zyskują na tym wszyscy użytkownicy i mieszkańcy Warszawy” – cieszy się Robert Lech, prezes Nextbike Polska, operatora Veturilo. „Coraz więcej stacji Veturilo funkcjonuje dzięki naszej współpracy z biznesem. Poza PKN ORLEN współpracują z nami właściciele galerii handlowych, biurowców i innych firm, którzy dzięki stacjom Nextbike pozyskują nowych klientów”.

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można będzie posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Veturilo lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta da użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwi także wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Warszawie.

Uruchomienie nowych stacji rowerowych w Warszawie to element szerokiej współpracy Nextbike Polska z Koncernem, która obejmuje również rozbudowę systemów rowerowych w Białymstoku (o 6 stacji i 60 rowerów), Lublinie (o 5 stacji i 50 rowerów), Łodzi (o 5 stacji i 50 rowerów), Wrocławiu (o 5 stacji i 50 rowerów) i Katowicach (o 4 stacje i 40 rowerów). Łącznie w całej Polsce użytkownicy będą mogli skorzystać z 36 nowych stacji rowerowych i 360 rowerów.

System Veturilo bije rekordy popularności. Od początku sezonu, który rozpoczął się 1 marca, z rowerów skorzystano już ponad 4,4 miliona razy. W systemie zarejestrowanych jest już ponad 700 tysięcy użytkowników.

×