• PL
  • EN
  • DE
  • RU
visacheckout

Nowa stacja Veturilo

14.08.2018

Nowa stacja Veturilo

Veturilo ma już sześć lat i jak każdy sześciolatek rośnie jak na drożdżach. Uruchomiona została nowa stacja rowerowa – Wiśniowy Business Park. Dzięki niej jeszcze łatwiej będzie dojechać rowerem do pobliskich biurowców.

Stacja „Wiśniowy Business Park” powstała w kompleksie biurowców przy ul. Iłżeckiej 26 między budynkami E i F. Dzięki nowej stacji system Veturilo wzbogacił się także o 20 nowych rowerów.

Wszystkie stacje Veturilo położone w okolicy biurowców cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki nowej stacji codzienna komunikacja rowerowa będzie jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza, a osoby pracujące w biurowcach Wiśniowy Business Park zyskają dojazd rowerem niemal przed same drzwi swoich biur” – mówi Marek Pogorzelski z Nextbike Polska, operatora Veturilo.

Uruchamiając we współpracy z Nextbike stację rowerów miejskich Veturilo kontynuujemy wdrażanie przyjaznych środowisku udogodnień i spełniamy jednocześnie oczekiwania naszych najemców, których pracownicy coraz częściej chcą korzystać z alternatywnej metody transportu” – mówi Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. Wynajmu Biur w Cromwell Poland Sp. z o.o. I dodaje: „Stacja idealnie uzupełnia istniejącą infrastrukturę rowerową rozbudowaną w ramach przeprowadzonej niedawno modernizacji kompleksu, dzięki której użytkownicy Wiśniowy Business Park korzystający z jednośladów otrzymali m.in. dodatkowe miejsca postojowe, w tym zadaszone wiaty parkingowe, a także stację szybkich napraw rowerów.

Veturilo to największy system rowerowy w Europie Środkowo Wschodniej. Użytkownicy mają już do dyspozycji ponad 360 stacji rowerowych i 5200 rowerów. Już 32 stacje rowerowe funkcjonuję dzięki współpracy z prywatnymi sponsorami – galeriami i centrami handlowymi, biurowcami, zakładami pracy. Tylko w tym sezonie rowery Veturilo wypożyczono już ponad 4 miliony razy.

Wiśniowy Business Park to nowoczesny kompleks biurowy położony w okolicach al. Żwirki i Wigury w Warszawie, oferujący swoim użytkownikom liczne ponadstandardowe udogodnienia, takie jak obszerny teren zielony ze strefą fitness wyposażoną w urządzenia do ćwiczeń, strefę wypoczynku i rekreacji, uprawiane przez najemców ogródki warzywne czy własną pasiekę.

×