• PL
  • EN
  • DE
  • RU
visacheckout

Już 60 tysięcy wypożyczeń Veturilo w tym sezonie. Ponad połowę z nich dokonano za pomocą nowej aplikacji mobilnej!

07.03.2017

Już 60 tysięcy wypożyczeń Veturilo w tym sezonie. Ponad połowę z nich dokonano za pomocą nowej aplikacji mobilnej!

Bieżący sezon rowerów miejskich w Warszawie stoi pod znakiem rewolucji technologicznej i licznych nowinek, wprowadzonych w ramach uruchomienia Veturilo w formule 2.0. Od momentu inauguracji sezonu 2017, użytkownicy skorzystali już z systemu ponad 60 tysięcy razy. Co ciekawe, 56 procent wynajmów zostało wykonanych za pośrednictwem nowej, dedykowanej aplikacji mobilnej, zapewniającej najwyższy standard funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Od 1 marca, gdy rowery Veturilo powróciły na ulice Stolicy, warszawiacy skorzystali z systemu ponad 60 tysięcy razy. Prawdziwy rekord miał miejsce w niedzielę, kiedy operator systemu, firma Nextbike Polska, odnotował 20 344 wypożyczenia, co jest najlepszym wynikiem dziennym w historii samoobsługowych systemów rowerów miejskich w Polsce.

Podczas zimowej przerwy Warszawski Rower Publiczny przeszedł prawdziwą rewolucję technologiczną i infrastrukturalną. Jedną z głównych nowości jest wdrożenie dedykowanej, przyjaznej i zachowującej wszelkie standardy bezpieczeństwa aplikacji mobilnej, która umożliwia m.in. szybkie wypożyczanie roweru poprzez skanowanie kodu QR. Od początku miesiąca za jej pomocą dokonano 56,3 procent wszystkich wypożyczeń w Warszawie, co pokazuje jak dużą popularnością cieszy się to rozwiązanie.

rodo

Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie być stosowane Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych („RODO”), regulujące zasady przetwarzania danych osobowych w Unii Europejskiej. W związku ze zmianą przepisów, Nextbike Polska SA. wprowadza nową Politykę Prywatności. Znajdują się w niej informacje na temat zasad przetwarzania Państwa danych, a także uprawnień, które RODO przyznaje podmiotom danych.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Nextbike Polska