Bonusowe doładowania dla rowerzystów miejskich Veturilo od Nextbike Polska i MasterPass!

22.09.2015

(22.09.2015) Rozpoczęła się druga edycja promocji operatora warszawskich rowerów miejskich, firmy Nextbike Polska oraz MasterPass – doładowując swoje konto rowerowe za pomocą tej metody płatności, użytkownik otrzyma teraz bonus w wysokości 20 zł na przejazdy. Liczba bonusowych doładowań jest ograniczona, więc warto jak najszybciej skorzystać z okazji!

Właśnie wystartowała wspólna promocja Nextbike Polska i MasterPass, dzięki której każdy może zdobyć bonusowe doładowanie konta rowerzysty miejskiego w wysokości 20 zł! Żeby to zrobić, należy zalogować się do panelu użytkownika i dokonać zasilenia konta w wysokości minimum 10 zł, jako metodę płatności wybierając MasterPass. Każda osoba, która dokona doładowania w takiej kwocie, otrzyma bonus o wartości dodatkowych 20 zł na przejazdy rowerami miejskimi. Bonus zostanie przyznany automatycznie w terminie maksymalnie do trzech dni roboczych od momentu odnotowania wpłaty. Akcja obejmuje również osoby, które w jej czasie dokonają rejestracji w systemie i zasilą swoje konto pierwszą wpłatą, wykorzystując tę samą metodę płatności. Co ważne – z promocji można korzystać wielokrotnie!

Wszystkie szczegóły oraz regulamin dostępne są pod adresem www.nextbike.pl/masterpass

MasterPass to elektroniczny portfel zintegrowany z kartami płatniczymi – szybszy i łatwiejszy niż do tej pory sposób na płatności w Internecie. Usługa jest dostępna na każdym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) i w dowolnej lokalizacji. Korzystanie z niej charakteryzuje się prostotą i bezpieczeństwem – formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz, więc zakupy zajmują mniej czasu i są dodatkowo objęte gwarancją MasterCard Security. Żeby rozpocząć korzystanie z MasterPass wystarczy się zarejestrować, otwierając wirtualny portfel, dodając karty płatnicze i uzupełniając dane. Następnie można już dokonywać bezpiecznych i wygodnych płatności.