Prezenty urodzinowe od Veturilo

27.08.2013

Piątkowy koncerty Meli Koteluk i OCN to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowano z okazji  urodzin Veturilo.  30 sierpnia pierwsza godzina jazdy Veturilo jest darmowa, a druga kosztuje tylko 1 zł. W trzech konkursach   czekają  atrakcyjne nagrody m.in. smartfony czy bilet lotniczy w dwie strony do wybranego miasta w Europie, do którego latają PLL LOT. Zapraszamy do  wspólnej zabawy!

„Veturilove” to konkurs dla par. Jeżeli poznaliście się na rowerach miejskich albo Veturilo pełniło ważną rolę w historii Waszej znajomości – napiszcie o tym (do 2 tys. znaków) na adres [email protected] i dołączcie swoje zdjęcie z rowerami. Na wiadomości czekamy do 12 września, godz. 16.00. Nagrodą główną w konkursie jest podwójny voucher na podróż tam i z powrotem do dowolnej destynacji w Europie obsługiwanej przez PLL LOT. Do wygrania również smartfony Alcatel One Touch Fire lub Galaxy S III mini oraz startery Heyah.

To nie wszystko. Organizatorzy koncertu (30 sierpnia, godz. 19.00) zachęcają, by specjalnie na imprezę przygotować szalone, nietypowe i odjechane przebranie. Podczas wydarzenia, w ramach konkursu „Przebierane Party Veturilo”, wybierani będą autorzy najlepszego takiego stroju. Czekają na nich smartfony, startery oraz przewodnik po Warszawie „Ogarnij Miasto”.

Z kolei 30 sierpnia, punktualnie o godz. 8.00 na oficjalnym fanpage’u Veturilo na Facebooku http://on.fb.me/veturilo ruszy interaktywny konkurs dla rowerzystów miejskich „Wyzwanie Veturilo”. Wykonanie wszystkich, ujawnionych w piątek zadań, pozwoli najszybszym na wygranie, m.in. smartfonów i starterów.

Zapraszamy do zabawy:

VETURILOVE – Konkurs dla zakochanych  wystartował 26 sierpnia. Zadaniem uczestników jest opisanie historii  znajomosci, a nawet miłości, której towarzyszył rower. Prace pisemne (do 2 tys. znaków) oraz zdjęcie ilustrujace tę historię w formacie elektronicznym  należy przesyłać do 12 września, godz. 16.00 na adres e-mail [email protected]

PRZEBIERANE PARTY VETURILO – Zadaniem konkursowym jest przygotowanie ciekawego, nietypowego, zaskakującego przebrania związanego z ruchem rowerowym w Warszawie i zaprezentowanie go podczas koncertu urodzinowego Veturilo.

WYZWANIE VETURILO – Zadania konkursowe zostaną ogłoszone 30 sierpnia o g. 8.00 na fanpage’u  Veturilo http://on.fb.me/veturilo.

Regulaminy konkursów:
Konkurs Veturilove
Przebierane Party Veturilo
Wyzwanie Veturilo