Gwiazdy na urodziny Veturilo

26.08.2013

Już 30 sierpnia Miasto Stołeczne Warszawa i Nextbike Polska zapraszają użytkowników Veturilo na koncert z okazji 1 urodzin publicznych wypożyczalni rowerów miejskich. Gwiazdami wydarzenia, które rozpocznie się w najbliższy piątek od godz. 19:00 w Parku Fontann na Podzamczu, będą Mela Koteluk oraz zespół OCN. Koncert poprowadzi Bogdan Sawicki, dziennikarz Radiowej Jedynki. Zaraz po imprezie tradycyjnie ok. 21:30 odbędzie się multimedialny pokaz fontann. Bezpłatne zaproszenia dla użytkowników Veturilo są już dostępne!

Bezobsługowe wypożyczalnie Veturilo zostały uruchomione 1 sierpnia 2012 r. Rok później na Krakowskim Przedmieściu Prezydent m.st. Warszawy, Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz zainaugurowała urodzinowy miesiąc roweru miejskiego. Jego zwieńczeniem będzie koncert – 30 sierpnia od godz. 19:00 w Parku Fontann. Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, dziennikarz radiowy znany z programów „Cztery pory roku” i „Lato z Radiem”. Po krótkiej części oficjalnej i wystąpieniach Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy, Pana Michała Olszewskiego oraz Prezesa Nextbike Polska, Tomasza Wojtkiewicza, koncerty zagrają Mela Koteluk oraz grupa OCN.

Mela Koteluk to wokalistka i autorka tekstów, która zadebiutowała w zeszłym roku ciepło przyjętą płytą „Spadochron”. Album przyniósł jej dwie nominacje do nagród Fryderyki 2013: Artysta Roku – Muzyka Rozrywkowa oraz Debiut Roku – Muzyka Rozrywkowa. OCN (wcześniej Ocean) powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Ma na swoim koncie pięć albumów. Do najważniejszych utworów grupy należą „Dzień Dobry”, „Niecierpliwy dostaje mniej” czy „To wszystko czego chcesz”.

Zaraz po zakończeniu koncertu, ok. godz. 21:30 w Parku Fontann odbędzie się tradycyjnie, jak w każdy piątek multimedialny pokaz.

Na urodzinowy koncert Veturilo obowiązują zaproszenia. Zaproszenie należy wydrukować lub okazać na ekranie telefonu komórkowego, tabletu lub czytnika e-booków. Zapraszamy oczywiście rowerem, do Waszej dyspozycji będzie duży parking rowerowy.

ZAPROSZENIE DO POBRANIA: https://www.veturilo.waw.pl/wp-content/blogs.dir/2/files/2013/08/Zaproszenie_koncert_Veturilo.pdf

Wkrótce pojawią się również informacje o urodzinowych konkursach Veturilo. Do wygrania m.in. podwójny voucher na bilet lotniczy w dwie strony do wybranego miasta w Europie, do którego latają PLL LOT, a także smartfony.