urodzinowe niespodzianki Veturilo

02.08.2013

Już dzisiaj od samego rana rozpoczyna się świętowanie pierwszych urodzin warszawskiego roweru miejskiego. Z tej okazji przygotowana została słodka niespodzianka.

Do stacji i rowerów Veturilo doczepione są tysiące niebieskich balonów urodzinowych. Rowerzyści mogą wymieniać je na darmowe pączki w czterech cukierniach Camargo i na specjalnym stoisku pod pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu.
Gwoździem programu urodzin Veturilo będzie wydarzenie o godz. 12.30 na Krakowskim Przedmieściu, gdzie m.in. Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz poczęstuje tortem  zgromadzonych Veturilowiczów, ale to nie wszystkie atrakcje. Pierwszy rok roweru miejskiego w Stolicy świętujemy przez cały dzień!
Każdy użytkownik Veturilo z pewnością zobaczył już w mieście mnóstwo niebieskich balonów, które pojawiły się rano przy stacjach i rowerach. Tylko 2 sierpnia wystarczy pojechać z takim balonem od godz. 9.00 do głównego punku urodzinowego Veturilo, pod pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, by wymienić go na jeden 1 500 pączków! Obowiązuje zasada: jeden pączek dla jednego rowerzysty miejskiego. To nie wszystko, ponieważ 1 000 pączków czeka również w czterech cukierniach Camargo:
Stare Miasto, ul. Świętojańska 21, godziny otwarcia: 9.00-20.00
Centrum, pl. Defilad 1, wejście od ulicy Marszałkowskiej, godziny otwarcia: 8.00-16.00
Żoliborz, ul.Mickiewicza 27, wejście od ulicy Felińskiego, godziny otwarcia: 8.00-20.00
Bielany, ul. Reymonta 6, godziny otwarcia: 8.00-20.00

Druga niespodzianka to konkurs „Rowerowe skrzydełka pełne nagród”. Na wybranych stacjach Veturilo pojawiło się dziś 10 rowerów, oznaczonych specjalnymi grafikami na nadkolach. Tego, jak wyglądają takie „skrzydełka” i jak wygrać atrakcyjne nagrody od LOT-u, Heyah, Galerii Mokotów i Galerii Arkadia, dowiedzieć się można odwiedzając stronę www.veturilo.waw.pl oraz na nowootwartym fanpage’u „Veturilo – Nextbike Polska” pod adresem: http://on.fb.me/veturilo.