Pierwsze urodziny Veturilo

01.08.2013

Urodzinowy tort, wspólne zdjęcie oraz konkurs „ rowerowe skrzydełka pełne nagród” rozpocznie sierpniowe świętowanie rocznej obecności roweru miejskiego w Warszawie.  Zaczynamy 2 sierpnia o g.12.30 na Krakowskim Przedmieściu.

Przy pomniku Kopernika tam, gdzie dokładnie rok temu Prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz dokonała inauguracji  Veturilo zdmuchniemy urodzinowe świeczki . W tym roku Pani Prezydent poczęstuje tortem  zgromadzonych Veturilowiczów  a Nextbike wręczy cenne nagrody w od partnerów  Lot-u, Heyah oraz sponsorów  stacji komercyjnych Galerii Mokotów i Arkadia. Urodziny osłodzi okolicznościowy tort firmy Camargo. Na pamiątkę zostanie wykonane zdjęcie sympatyków Veturilo.

Konkurs „rowerowe skrzydełka pełne nagród”

W piątek 2 sierpnia od rana na wybranych stacjach Veturilo pojawi się 10 rowerów oznaczonych czterema konkursowymi grafikami  z reklamą partnerów na nadkolach („skrzydełkach”). Wystarczy na takim rowerze przyjechać o 12:30 pod pomnik Kopernika, by odebrać jedną z wartościowych nagród. Do wygrania:  podwójny bilet lotniczy od LOT do wybranego miasta w Europie, bon o wartości 300 zł na zakupy w Galerii Mokotów i drugi w galerii Arkadia oraz  jeden z pięciu telefonów od Heyah.

Grafiki, po których  będzie można poznać „konkursowe” rowery, zostaną opublikowane w piątek, 2 sierpnia o 8:00 rano na nowootwartym oficjalnym profilu na Facebooku – Veturilo – Nextbike Polska. Także na tym profilu będą się na bieżąco pojawiać informacje o przebiegu rywalizacji konkursowej. Regulamin konkursu tutaj

Veturilowy sierpień

Cały sierpień upłynie pod znakiem urodzin Veturilo. W planie między innymi rowerowa gra miejska na Pradze, happening „rowerem bliżej”. Kulminacyjnym punktem urodzin będzie „Pożegnanie lata” – koncert przy fontannie multimedialnej na Podzamczu. O szczegółach tych wydarzeń będzie można przeczytać na oficjalnym profilu Veturilo – Nextbike Polska, oraz na stronie veturilo.waw.pl.