Veturilo już w 100% sprawne

12.06.2013

Po wczorajszej awarii nie ma już najmniejszego śladu! Wczoraj wieczorem do użytkowników wysłana została oficjalna informacja o przywróceniu systemu do pełnej sprawności. Od dziś ponownie zachęcamy wszystkich do korzystania z rowerów miejskich. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość!

Kilkugodzinne problemy z funkcjonowaniem wypożyczalni rowerów miejskich spowodowane były awarią głównych serwerów  w centrali światowego Nextbike’a w Niemczech. Interwencja informatyczna i serwisowa została podjęta błyskawicznie. Dzięki niej, już w godzinach popołudniowych, poprawnie funkcjonowała zdecydowana większość stacji w Warszawie.

Z przekazaniem dobrych wiadomości czekaliśmy do godzin wieczornych, gdy udało się finalnie przywrócić  system  do stanu sprzed awarii. Wtedy użytkownicy otrzymali od nas informację o  powrocie rowerów na właściwe tory. Dziękujemy wszystkim za cierpliwość, którą wykazali w obliczu tego, losowego wydarzenia. Zapewniamy, że nie są już przewidywane żadne utrudnienia w korzystaniu z wypożyczalni, których operatorem jesteśmy. Do zobaczenia na ulicach Warszawy!