Pracujemy nad komfortem użytkowania i bezawaryjnością Veturilo!

15.04.2013

Nextbike operator systemu Veturilo serdecznie dziękuje za niezwykle liczne skorzystanie z rowerów miejskich w miniony weekend. Wielu użytkowników rejestrujących się w tym samym czasie oraz wprowadzenie elektrozamków do obsługi rowerów spowodowało nieprzewidziane utrudnienia.

Na przykład w miejscach zacienionych, ekologiczne lampy solarne zasilające akumulatory poszczególnych stacji  wymagały dodatkowego doładowania w skutek zwiększonego poboru mocy dla elektrozamków.  W celu wyeliminowania tego zdarzenia Nextbike podjął decyzję o powiększeniu pojemności akumulatorów oraz płaszczyzn lamp solarnych.  Ekipy serwisowe  rozpoczęły już wymianę w/w elementów.

W niektórych lokalizacjach pojawiły się  problemy z zasięgiem  sieci internetowej. Wsparcia wymagała też szybkość transmisji danych. W tych miejscach karty  2G o słabszym zasięgu zostaną zastąpione kartami 3G, co znacznie poprawi sprawność komunikacyjną.

Aby podnieść komfort użytkowania rowerów i bezawaryjność  funkcjonowania stacji Operator  zwiększy ilość ekip informacyjnych Nextbike’a, które będę instruować i pomagać w obsłudze rowerów na poszczególnych stacjach  oraz w  terenie.

Dziękujemy za wszystkie Wasze wskazówki i uwagi. Mamy nadzieję, ze wspólnie z Wami i dla waszego komfortu wypracujemy maksymalnie funkcjonalne i proste rozwiązania